E-pood kasvavale kauplejale

Magento Eesti

Oleme Eesti kapitalil Magento e-poodide valmistaja. Omame pikaajalist kogemust Magento 2 platvormiga ning aitame sinu e-äri alustamisega või arendamisega.

Image

Magento 2

Adobe’ile kuuluv avatud lähtekoodiga e-poe platvorm Magento on saavutanud Eestis väärilise maine tänu oma tugevale mastaapsusele, suurele kohandatavusele ja võimsatele sisseehitatud funktsioonidele. Te ei pea muretsema jõudluse ja mastaapsuse pärast, kui e-pood kasvab väga suureks. Isegi kui e-pood võtab vastu suurt koormust, võimaldab Magento hoida laadimisaegu lühikesena. Magento Multi Source Inventory võimaldab kaupmehel hallata kõiki ladusid ilma kolmandate laienduste või platvormideta. Magento MSI abil on võimalik ühendada mitu ladu ühe või mitme veebisaidiga. Platvormil on suurepärane sisseehitatud mitmekeelsuse võimekus ning SEO võimekus.

Kellele sobib Magento?

Magento on eelkõige sobiv keskmisele ja suurele ettevõttele, kelle nõudmised e-kaubanduses on märkimisväärsed ning mitmekülgsed. Magento on suurepärane valik e-kauplejale, kelle tootekataloog on suur. Samuti on see väga hea valik neile, kellel on mitmed laod üle Eesti ja mitmed e-kaubanduse müügikanalid.

Integratsioonid

Teostame Magento 2 platvormile liidestamisi erinevate väliste platvormidega. Suuremad ettevõtted Eestis, kes soovivad enda tooteinfot mugavamalt hallata selleks spetsiaalselt loodud platvormidel nagu näiteks Akeneo PIM (Product Information Management), mis võimaldab kogu ettevõtte tootekataloogi infot liigutada paljudesse erinevatesse kanalitesse (millest e-poe platvorm võib olla ainult üks osa kogu ettevõtte digitaalsest keskkonnast). Samuti liidestame ERP süsteemidega, majandustarkvaradega ning tegeleme ka väiksemate liidestustega (maksevõimalused, sotsiaalmeedia, uudiskirjade platvormid).

Magento on kallim

Magento platvormi ülesehitus ning tehniline struktuur on oluliselt keerukam kui teistel tuntumatel e-poe platvormidel. Kohandamine nõuab rohkem ajakulu ning teadmiseid selles valdkonnas. Eesti spetsialiste on oluliselt vähem võrreldes näiteks WordPress WooCommerce e-poe Eesti lahenduste pakkujate puhul.

Digitaliseeritud suurem ärimudel

Suuremate sihtidega ärimudeli puhul on Magento üks väiksem osa suuremast süsteemist. Sinna süsteemi võivad kuuluda ka järgnevad digitaalsed lahendused:

  • ERP (ettevõtte ressursside planeerimine, inglise keeles Enterprise resource planning) on tarkvaralahendus, mille abil juhitakse ettevõtte tegevust. ERP tarkvarades on sageli ka mingil tasemel integreeritud lahendused allolevate eraldiseisvate lahenduste näol.
  • PIM (tooteinfo rikastamine ja haldus, inglise keeles Product Information Management) on tarkvaralahendus, mille abil saab kogu kataloogi tooteinfot rikastada ning suunata seda infot erinevatesse kanalitesse (e-pood, ERP, avalikud toodete müümise platvormid, tabelarvutuse tarkvarad, jpm). Sellise tarkvara puhul on tooteinfo tuumaks PIM, millele teostatakse liidestused väliste süsteemidega, et tooteinfo oleks sünkroniseeritud ka teiste tarkvaradega. Magento lahenduse juures pakume Akeneo PIM CE tarkvara liidestust.
  • MRP (tootmise ressursside planeerimine, inglise keeles Manufacturing resource planning) on tarkvara, mille abil on võimalik tootmisprotsesse efektiivsemaks muuta andmete analüüsi kaudu.
  • Raamatupidamise tarkvara/majandustarkvara (näiteks Eesti Merit). Magento arendus võimaldab liidestada e-poe selliselt, et kui klient ostab e-poest toote, lisandub majandustarkvarasse müügiarve automaatselt. Sellised protsessid hoiavad kokku tööjõuressursside pealt, samal ajal muutes kogu arvepidamise süsteemi efektiivsemaks.

Võta ühendust

Kirjutage meile, kui teil esineb küsimusi Magento lahenduste kohta või soovite hakata koostööpartneriks. Vastame teile esimesel võimalusel.

WIL
BP
VDF
Partnerid

Magento lahenduste koostööpartnerid Eestis