E-pood keskmisele ja suurele ettevõttele

Magento arendus

Magento arendus e-kauplejale, kelle sihid on kõrged ning e-äri nõudmised suuremad. Omame pikaajalist kogemust Magento 2 platvormiga ning peame tähtsaks head kliendisuhet ning professionaalset teenuse pakkumist.

Image

Võimas e-poe platvorm

Adobe’ile kuuluv avatud lähtekoodiga e-poe platvorm Magento on saavutanud väärilise maine tänu oma tugevale mastaapsusele, suurele kohandatavusele ja võimsatele sisseehitatud funktsioonidele. Te ei pea muretsema jõudluse ja mastaapsuse pärast, kui e-pood kasvab väga suureks. Isegi kui e-pood võtab vastu suurt koormust, võimaldab Magento hoida laadimisaegu lühikesena. Magento Multi Source Inventory võimaldab kaupmehel hallata kõiki ladusid ilma kolmandate laienduste või platvormideta. Magento MSI abil on võimalik ühendada mitu ladu ühe või mitme veebisaidiga. Platvormil on suurepärane sisseehitatud mitmekeelsuse võimekus ning SEO võimekus.

Kelle jaoks sobib Magento arendus?

Magento on eelkõige sobiv keskmisele ja suurele ettevõttele, kelle nõudmised e-kaubanduses on märkimisväärsed ning mitmekülgsed. Magento on suurepärane valik e-kauplejale, kelle tootekataloog on suur. Samuti on see väga hea valik neile, kellel on mitmed laod ja mitmed e-kaubanduse müügikanalid.

Liidestamine

Teostame Magento 2 platvormile liidestamisi erinevate väliste platvormidega. Suuremad ettevõtted, kes soovivad enda tooteinfot mugavamalt hallata selleks spetsiaalselt loodud platvormidel nagu näiteks Akeneo PIM (Product Information Management), mis võimaldab kogu ettevõtte tootekataloogi infot liigutada paljudesse erinevatesse kanalitesse (millest e-poe platvorm võib olla ainult üks osa kogu ettevõtte digitaalsest keskkonnast). Samuti liidestame ERP süsteemidega, majandustarkvaradega ning tegeleme ka väiksemate liidestustega (maksevõimalused, sotsiaalmeedia arendus, uudiskirjade platvormid).

Magento arendus on kulukam

Magento platvormi ülesehitus ning tehniline struktuur on oluliselt keerukam kui teistel tuntumatel e-poe platvormidel. Kohandamine ja arendus nõuab rohkem ajakulu ning teadmiseid selles valdkonnas. Arenduse pakkujaid on oluliselt vähem võrreldes näiteks WordPress WooCommerce e-poe lahenduse puhul.

Digitaliseeritud suurem ärimudel

Suuremate sihtidega ärimudeli puhul on Magento arendus üks väiksem protsess suuremast süsteemist. Sinna süsteemi võivad kuuluda ka järgnevad digitaalsed lahendused:

  • ERP (ettevõtte ressursside planeerimine, inglise keeles Enterprise resource planning) on tarkvaralahendus, mille abil juhitakse ettevõtte tegevust. ERP tarkvarades on sageli ka mingil tasemel integreeritud lahendused allolevate eraldiseisvate lahenduste näol.
  • PIM (tooteinfo rikastamine ja haldus, inglise keeles Product Information Management) on tarkvaralahendus, mille abil saab kogu kataloogi tooteinfot rikastada ning suunata seda infot erinevatesse kanalitesse (e-pood, ERP, avalikud toodete müümise platvormid, tabelarvutuse tarkvarad, jpm). Sellise tarkvara puhul on tooteinfo tuumaks PIM, millele teostatakse liidestused väliste süsteemidega, et tooteinfo oleks sünkroniseeritud ka teiste tarkvaradega. Magento arenduse juures pakume Akeneo PIM CE tarkvara liidestust.
  • MRP (tootmise ressursside planeerimine, inglise keeles Manufacturing resource planning) on tarkvara, mille abil on võimalik tootmisprotsesse efektiivsemaks muuta andmete analüüsi kaudu.
  • Raamatupidamise tarkvara/majandustarkvara. Magento arendus võimaldab liidestada e-poe selliselt, et kui klient ostab e-poest toote, lisandub majandustarkvarasse müügiarve automaatselt. Sellised protsessid hoiavad kokku tööjõuressursside pealt, samal ajal muutes kogu arvepidamise süsteemi efektiivsemaks.

Võta ühendust

Kirjutage meile, kui teil esineb küsimusi Magento arenduse kohta või soovite hakata koostööpartneriks. Vastame teile esimesel võimalusel.

WIL
BP
VDF
Partnerid

Magento arenduse koostööpartnerid