Magento 2 e-pood

E-kaubandus kõrgemal tasemel

Magento 2 on Adobe’le kuuluv avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvorm.

Magento Open Source

Avatud lähtekoodiga populaarseim Magento versioon, mis on kõigile tasuta kättesaadav. Magento Open Source 2.X versiooni haru arendamist koordineeritakse avalikult GitHubis.

Adobe Commerce

Magento platvormi tasuline versioon, mille funktsionaalsus on out-of-the-box väga suur.

Adobe Commerce Cloud

Pilvepõhine Magento platvormi tasuline versioon, mis ühildub juba olemasolevate Adobe Experience Cloudi tööriistadega, nagu Adobe Analytics Cloud, Adobe Marketing Cloud, Adobe Advertising Cloud ja Adobe Experience Manager.

SVG Arrow

Adobe’ile kuuluv avatud lähtekoodiga platvorm Magento on saavutanud väärilise maine tänu oma tugevale mastaapsusele, suurele kohandatavusele ja võimsatele sisseehitatud funktsioonidele.

Praegu pakub Magento kolme e-kaubanduse lahendust, milleks on Magento Open Source, Magento Commerce ja Magento Commerce Cloud

API

Magento API pakub arendajatele hea võimaluse liidestada platvorm kolmandate süsteemidega. Toetatud on REST (Representational State Transfer) ja ka SOAP (Simple Object Access Protocol).

Multi Source Inventory (MSI)

Toetab laoseisu haldust mitmel tasandil. Ühelt platvormilt on võimalus juhtida võrgustikku, mis koosneb mitmetest kauplustes, e-poodidest, ladudest, edasimüüjatest.

Funktsionaalne hinnastamine

Võimalus luua erinevate reeglite kohaselt erinevaid hinnastamisi, mis kohanduvad kataloogile, ostukorvile või poevaatele.

Skaleeritavus

Magento 2 lubab enda arhitektuuriga kõrget skaleeritavust. Sinu Magento e-pood täidab ka väga suurte nõudmistega e-äri tingimused.

Tehtud tööd Magento 2 Open Source platvormile

Wool In Love
Vins de France
EESTI BRAND
Kirjutage meile

Kontakt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust.

Täiendav lugemine
Magento on Adobe’le kuuluv avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvorm, mis on saavutanud väärilise maine tänu oma tugevale mastaapsusele, suurele kohandatavusele ja võimsatele sisseehitatud funktsioonidele.
Magento e-pood sobib eelkõige suurele ettevõttele, kelle jaoks on oluline, et e-äri omaks suurt funktsionaalsust ja skaleeritavust. 
Looge lihtsaid, konfigureeritavaid (nt valige suurus, värv jne), komplekteeritud, rühmitatud, virtuaalseid, allalaaditavaid (näidistega) tooteid
Laienduste osas on Magento tõeliselt võimalusterohke. Selle turul on nii tasuta kui ka tasuliste laienduste olemasolu kõigis aspektides, alates raamatupidamisest ja rahandusest, sisust ja kohandustest, klienditoest, turundusest, maksetest ja turvalisusest kuni saidi optimeerimiseni jne.
Magento 2.4.3 väljaandmisega on lisandunud Magento Open Source platvormile ka page builder’i funktsioon, et sisulooja eelduseks ei peaks olema kõrge tehniline oskus.