Kvaliteetselt

Kodulehe tegemine

Kodulehe tegemine kvaliteetselt ning läbimõeldult, mille juures peame tähtsaks head kliendisuhet ning professionaalset teenuse pakkumist. Loome teile kodulehe, liidestame vajalike platvormidega ning aitame ka turundamisel.

Image
Veebilehe tegemine

Kodulehe tegemine

Valmistame teile stiilse ning professionaalse kodulehe.

Professionaalne disain

Veebilehe tegemisel loome modernse disaini ning kohandame seda niikaua kuni klient on rahul.

Kvaliteetne struktuur

Kodulehe tegemine sisaldab endas läbimõeldud ning kasutajasõbralikku struktuuri.

Liidestused

Liidestame vajadusel kodulehe väliste platvormidega.

SVG Arrow

Kirjutage meile

Kirjutage meile, kui kodulehe tegemine pakub teile huvi või teil on rohkem küsimusi. Vastame teile esimesel võimalusel.

Veel lugemist…
Veebilehtede tegemine platvormile WordPress. WordPress kodulehe tegemine on kõige populaarsem lahendus tänu sellele, et see on kasutajasõbralik ning võimekas.

WordPress on tasuta ja avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem (CMS), mis on kirjutatud PHP-s ja ühendatud MySQL või MariaDB andmebaasiga ning mis toetab HTTPS protokolli. Funktsioonide hulka kuuluvad pistikprogrammi arhitektuur ja mallisüsteem, mida WordPressis nimetatakse teemadeks. WordPress loodi algselt ajaveebi (blogi) avaldamise süsteemina, kuid on arenenud toetama teisi veebisisutüüpe, sealhulgas traditsioonilisemaid meililoendeid ja foorumeid, meediagaleriisid, liikmesaite, õppehaldussüsteeme (LMS) ja veebipoode. Üks populaarsemaid kasutusel olevaid sisuhaldussüsteemi lahendusi, WordPressi, kasutab 2021. aasta oktoobri seisuga 42,8% 10 miljonist populaarseimast veebisaidist.

WordPressi avaldasid 27. mail 2003 selle asutajad, Ameerika arendaja Matt Mullenweg ja inglise arendaja Mike Little, b2/cafelog arendusena. Tarkvara on välja antud GPLv2 (või uuema) litsentsi alusel.

Töötamiseks peab WordPress olema installitud veebiserverisse, mis on osa Interneti-majutusteenusest või arvutisse, kus see töötab iseseisva üksusena.

WordPress Foundation omab WordPressi, WordPressi projekti ja muid seotud kaubamärke.
Kodulehe tegemine võtab üldjuhul aega ligikaudu 1 kuni 4 nädalat olenevalt selle kodulehe funktsionaalsusest ning keerukusest.
Oleme valmis pakkuma tehnilist tuge kui ka täies mahus haldust, kui teil endil selleks puudub aeg või soov.