Kodulehe tegemine

Loome teile isikliku digikanali

Kvaliteetne kodulehe tegemine läbimõeldult ning kliendi soovidest lähtuvalt. Kodulehe valmistamine meiega pakub meeldiva koostöö kogemuse.

 • Kodulehe platvorm

  Wordpress

 • Kodulehe disain

  Kliendi soovidest lähtuv

  Arvestatud mobiilsete seadmetega

 • SEO

  Otsingumootoritele optimeerimine

 • Integratsioonid

  Google Analytics

  Facebook Pixel

 • Koolitus

  Sisuhalduse baaskoolitus

Platvorm

Wordpress

Kodulehe tegemine WordPressiga on populaarseim valik. Platvorm on loodud aastal 2003 ning saadaval vabavarana. WordPress kasutab pluginate arhidektuuri ning valmiskujunduste süsteemi. Pluginad on lisamoodulid, mis pakuvad platvormile võimalusi juurde. Pluginaid on väga lihtne platvormile lisada. Valmiskujunduste süsteemi puhul on võimalik kujunduslikku struktuuri vahetada.

Kodulehe tegemine Wordpressiga
Kasutuslihtsus

Disain

Kohandatav valmiskujunduse pakett

Disaini puhul kasutame valmiskujunduse paketti, mida on võimalik personaalsete vajaduste järgi kohandada. Pakett ehk WordPress Theme, on struktureeritud valmiskujundus, kus on võimalik vahetada värve, kirjastiile, menüüde asukohti ning palju muud.

Mobiilisõbralik

Disaini loomisel arvestame mobiilsete nutiseadmetaga ning vajadusel kohandame mobiilivaate kliendi soovidest lähtuvalt.

Veebimajutus ja domeen

Kodulehe tegemisel aitame osta domeeni ja serverimajutuse ning pakume tuge e-mailide loomisel ja integreerimisel erinevatesse seadmetesse (iPhone, Android telefonid, Outlook või muu e-maili programm arvutites).

Tehtud tööd

Saada meile päring

  Kodulehe tegemise põhipunktid kodulehe omanikule

  Milliste kulutustega arvestada?

  • Kodulehe tegemise hind

  See kulu sõltub soovitud eesmärkidest ning kodulehe funktsionaalsusest. Siia kuuluvad näiteks kodulehe mitmekeelsuse võimekus, broneerimise süsteemid, jms.

  • Domeeninime ja veebimajutuse hind

  Iga veebileht omab domeeninime ning veebimajutust teenusepakkuja kaudu. Domeeninime hind on ligikaudu 8-12€/aasta ja veebimajutuse hind on ligikaudu 5-20€/kuu, olenevalt valitud paketist.

  • Lisafunktsionaalsuse kulutused

  Üldjuhul on lisamoodulid tasuta või ühekordse kulutusega. Mõned lisamoodulid platvormidele on aga kuutasulised. Kui veebipoe omanik soovib neid kasutada, siis tuleb ka selle kulutusega arvestada.

  Sisu

  Kodulehel on väga suure tähtsusega sisutekstid. Sisutekstid on väga olulised otsingumootoritele optimeerimiseks, mis mõjutab teie leitavust näiteks Google otsingus. Sisutekstid võiksid olla võimalikult originaalsed kodulehe siseselt, see tähendab, et võimalikult vähe kasutada copy-paste erinevatel kodulehe lehtedel.

   

  Teine oluline aspekt on fotode lisamine kodulehe galeriisse või portfooliosse. Fotod võiksid olla selged ja kvaliteetsed ning nende lisamisel on oluline lisada need tehniliselt korrektselt. See tähendab, et fotode sisestaja võiks omada teadmiseid, kuidas fotode lisamisel arvestada otsingumootoritele optimeerimisega ning pildi optimeerimisega veebilehe jõudluse parendamiseks.

  Mitmekeelse kodulehe tegemine

  Millistele sihtgruppidele on plaanis ennast või enda äri tutvustada? Mitmekeelse kodulehe tegemine on töömahukas, kui sisutekste tuleb palju ja keeli mitmeid. Arvestada võiks sellega, kas pideva sisu loomisel on olemas meeskonnas pädev inimene seda sisu tõlkima vastavasse keelde.

  Hea teada

  Mis on WordPress?

  WordPress (WP) on tasuta ja avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem (CMS), mis on kirjutatud PHP-s ja ühendatud MySQL või MariaDB andmebaasiga.

  Funktsioonide hulka kuulub pistikprogrammi arhitektuur ja mallisüsteem, millele WordPressis viidatakse kui teemadele.

  WordPress loodi algselt ajaveebide avaldamise süsteemina, kuid on arenenud, et toetada muid veebisisu tüüpe, sealhulgas traditsioonilisemaid meililiste ja foorumeid, meediumigaleriisid, liikmesussaite, õpihaldussüsteeme ja veebipoode.

  WordPressi kasutab 2021. aasta märtsi seisuga enam kui 40,5% kümnest parimast veebisaidist. WordPress on üks populaarsemaid kasutatavaid sisuhaldussüsteemi lahendusi.

  WordPressi andsid 27. mail 2003 välja selle asutajad, Ameerika arendaja Matt Mullenweg ja Inglise arendaja Mike Little. Tarkvara on loodud GPLv2 (või uuema) litsentsi alusel. Toimimiseks peab WordPress olema veebiserverisse installitud.

  WordPressi kasutajad võivad installida ja vahetada erinevaid teemasid. Teemad võimaldavad kasutajatel muuta WordPressi veebisaidi välimust ja funktsionaalsust põhikoodi või saidi sisu muutmata. Igal WordPressi veebisaidil peab olema vähemalt üks teema ja kõik teemad tuleks kujundada WordPressi standardite abil, kasutades struktureeritud PHP-d, kehtivat HTML-i (HyperText Markup Language) ja CSS-i (CSS).

  WordPressi pistikprogrammi arhitektuur võimaldab kasutajatel laiendada veebisaidi või ajaveebi funktsioone ja funktsioone. Alates 2021. aasta jaanuarist on WordPress.org-is saadaval 58 164 pistikprogrammi, millest igaüks pakub kohandatud funktsioone ja funktsioone, mis võimaldavad kasutajatel oma saite vastavalt nende konkreetsetele vajadustele kohandada.

  Mis on domeeninimi?

  Domeeninimi on teie veebisaidi nimi. Domeeninimi on aadress, mille kaudu internetikasutajad saavad teie veebisaidile juurde pääseda. Domeeninime kasutatakse arvutite leidmiseks ja tuvastamiseks internetis. Arvutid kasutavad IP-aadresse, mis on numbriseeria. Inimestel on aga raske arvude kombinatsioone meelde jätta. Seetõttu töötati välja domeeninimed ja neid kasutatakse Internetis olevate üksuste tuvastamiseks.

  Domeeninime hind on ligikaudu 8-12€/aasta.

  Mis on veebimajutus?

  Veebimajutuseks võib arvestada teenust, tänu millele on koduleht külastajatele kättesaadav 24/7. Veebimajutuse teenusepakkuja omab serveriarvuteid ning püsivat ja stabiilset internetiühendust. Kodulehe failid asuvad selles serveris ning iga klient, kes suhtleb kodulehega, suhtleb selle serveriarvutiga.

  Veebimajutuse hind on ligikaudu 5-20€/kuu, olenevalt valitud paketist.

  Mis on SEO?

  SEO tähistab otsingumootori optimeerimist. Lihtsamalt öeldes tähendab see teie saidi täiustamise protsessi, et suurendada selle nähtavust asjakohaste otsingute korral. Mida parem on teie lehtede nähtavus otsingutulemites, seda tõenäolisem on teie tähelepanu äratamine ja potentsiaalsete ja olemasolevate klientide äritegevusele kaasamine

  SEO on digitaalse turunduse põhiosa, kuna inimesed teevad igal aastal triljoneid otsinguid, sageli ärilistel eesmärkidel toodete ja teenuste kohta teabe leidmiseks. Otsing on sageli brändide digitaalse liikluse peamine allikas ja täiendab muid turunduskanaleid. Suurem nähtavus ja paremusjärjestus otsingutulemustes mõjutab teie kodulehe edukust.

  Kodulehe tegemine ja SEO käivad käsikäes ka meie teenuste juures.

  Mis on Google Analytics?

  Kodulehe tegemine ja Google Analytics käivad käsikäes. Google Analytics on platvorm, mis mõõdab ja näitab kodulehe külastatavuse statistikat. Platvormi kasutamine on tasuta ning seotav olemasoleva Google kontoga. Oleme kirjutanud ka postituse, kuidas Google Analytics konto teha ning see siduda WordPress platvormiga: Google Analytics lisamine WordPressi kodulehele 2021

  Mis on Facebook Pixel?

  Facebooki piksel on JavaScripti koodijupp, mis võimaldab teil jälgida külastajate tegevust oma veebisaidil. See töötab nii, et laaditakse väike funktsioonide kogu, mida saate kasutada alati, kui saidi külastaja teeb toimingu (nn sündmus), mida soovite jälgida (nn konversioon). Jälgitavad konversioonid kuvatakse Facebooki reklaamihalduris ja Facebook Analyticsi juhtpaneelil, kus neid saab kasutada teie reklaamide tõhususe mõõtmiseks, kohandatud vaatajaskondade määratlemiseks reklaami sihtimiseks, dünaamiliste reklaamikampaaniate jaoks ja oma veebisaidi konversiooni tõhususe analüüsimiseks.

  Mis on GDPR (miks on veebilehtedel küpsiste kasutamise teadanded)?

  Isikuandmete kaitse üldmäärus (GDPR) on õiguslik raamistik, mis kehtestab suunised Euroopa Liidus (EL) elavatelt isikutelt pärit isikuandmete kogumiseks ja töötlemiseks.

  Isikuandmete kaitse üldmäärus 2016/679 on ELi õiguse määrus andmekaitse ja eraelu puutumatuse kohta Euroopa Liidus ja Euroopa Majanduspiirkonnas. Samuti käsitletakse isikuandmete edastamist väljaspool ELi ja EMP piirkondi.

  Mis on SSL sertifikaadid?

  SSL sertifikaadid on väikesed andmefailid, mis krüptograafiliselt loovad krüptitud lingi veebiserveri ja brauseri vahel. See link tagab, et kõik veebiserveri ja brauseri vahel edastatud andmed jäävad privaatseks.

  Võtke meiega ühendust