WordPress

Kodulehe hooldus

Kodulehe hooldus on oluline ajakohase teabe tagamiseks, turvalisuse parandamiseks, jõudluse parandamiseks, kasutajate rahulolu suurendamiseks, otsingumootori nähtavuse suurendamiseks ja vigade vältimiseks.

Image

WordPress annab regulaarselt välja oma põhitarkvara, teemade ja pistikprogrammide värskendusi. Teie kodulehe kõigi komponentide ühilduvuse ja ajakohasuse tagamine aitab vältida konflikte ja ühilduvusprobleeme, mis võivad põhjustada vigu või isegi veebilehe seisakuid. Regulaarne hooldus aitab kaitsta teie WordPressi veebilehte turvaaukude eest, hoides WordPressi põhitarkvara, teemasid ja pistikprogramme värskendatuna uusimate versioonidega.

Hästi hooldatud veebileht suurendab kasutajate rahulolu, pakkudes sujuvat külastamise kogemust. Külastajad suhtlevad tõenäolisemalt veebisaidiga, mis laaditakse kiiresti, töötab korralikult ja pakub ajakohast teavet, mis võib suurendada kasutajate aktiivsust ja konversioone.

WordPressi hooldus

Regulaarset hooldust tehes saavad WordPressi kodulehe omanikud tagada sujuva ja turvalise kasutuskogemuse, kaitsta turvaohtude eest ning säilitada oma veebisaidi üldist stabiilsust ja jõudlust.

24€/kuu

A.

Põhitarkvara uuendamine

✅ Iganädalased uuendused

B.

Pistikprogrammide
uuendamine

✅ Iganädalased uuendused

C.

Teemade/kujundusmallide uuendamine

✅ Iganädalased uuendused

D.

Failide ja andmebaasi varundamine

✅ Igapäevane failide varundamine
✅ Igapäevane andmebaasi varundamine

Telli