Kodulehe või e-poe haldus ja hooldus

Töökindel ning turvaline veeb

Haldus ja hooldus läbimõeldult ning korralikult.

 • Uuendused

  Platvormi, pluginate, moodulite regulaarne uuendamine

 • Varundused

  Backup failide loomine ning hoidmine

 • Meedia

  Meediafailide optimeerimine ja lisamine

 • Tõrked

  Jooksvate tõrgete lahendamine

Platvormid

Wordpress haldus ja hooldus
Magento 2 haldus ja hooldus

Teostame haldust ja hooldust WordPressi platvormil olevale kodulehele või e-poele.

Haldus ja hooldus Magento 2 platvormil olevale e-poele.

Regulaarsed uuendused

Kodulehe ja e-poe platvormid ning nende osad (moodulid, pluginad, jms) on pidevas muutumises. Pakume teenuse kodulehe halduse ja hoolduse puhul vajalike uuenduste regulaarset läbiviimist.

 

Internetitehnoloogia on kiiresti arenev ja pidevalt muutuv valdkond. Iga uue tehnikakogumi eesmärk on muuta veebisaidid paremaks: kiiremaks, lihtsamaks, kergemaks ja turvalisemaks. Ja kui võtate need uued tehnoloogiad kasutusele – vähemalt need, mis on teie ettevõtte jaoks asjakohased, pakute kasutajatele alati parimat võimalikku teenust ja kasutuskogemust.

 

Vananenud turvameetmed langevad tänapäevaste rünnakute alla ja kohati võib isegi aasta vana tehnoloogia olla vananenud. Häkkinud serverit saab kasutada rämpsposti jaoks. Pealegi on kõik selles sisalduvad kasutajaandmed ohustatud ja neid võib isegi varastada, kui te ei järgi uusimaid andmekaitsevahendeid. Teie sisuhaldussüsteemi (CMS) tuleb regulaarselt värskendada ja kui teie veebisait kasutab kohandatud turvalisust, veenduge, et see vastab uusimatele standarditele.

Varukoopiad

Aktiivne varukoopiate loomine on vajalik, et koduleht taastada endisesse olekusse peale suuremat tõrget.

 

Mis on veebisaidi varukoopia? Lihtsamalt öeldes on veebisaidi varukoopia kõigi teie veebisaidi andmete koopia. See, mida varundussalvestus hõlmab, sõltub teie veebivarunduse pakkujast. Üldiselt kehtib rusikareegel, et mida rohkem andmeid on varukoopiasse lisatud, seda parem.

Meediafailide optimeerimine

Suured pildid aeglustavad teie veebilehti, mis loob vähem kui optimaalse kasutuskogemuse. Piltide optimeerimine on nende failisuuruse vähendamine, kasutades kas pistikprogrammi või fototöötlemise programmi, mis omakorda kiirendab lehe laadimisaega.

 

Mõned põhjused piltide optimeerimise vajalikkusest:

 • See parandab teie lehe laadimiskiirust. Kui teie lehe laadimine võtab liiga kaua aega, võivad külalised ootamisest väsida ja minna millegi muu juurde.
 • Koos SEO WordPressi pistikprogrammiga parandab see teie SEO-d. Teie sait on otsingumootorite tulemustes kõrgemal kohal. Samuti indekseerib Google tõenäoliselt teie pilte Google’i pildiotsingu jaoks kiiremini.
 • Varukoopiate loomine on kiirem.
 • Väiksemad pildifailide suurused kasutavad vähem internetimahtu.
 • Nõuab teie serveris vähem salvestusruumi

Tehniliste eesmärkide läbiviimine

Haldus ja hooldus kodulehele  ning e-poele sisaldab ka lahendusi jooksvate tehniliste küsimuste jaoks ning muude eesmärkide läbiviimist.

Saada meile päring