API liidestamine

Erply – SmartAccounts liidestamine

Automaatne andmevahetus Erply (ERP) ning SmartAccounts’i (raamatupidamise platvorm) vahel.

Image

Erply ja SmartAccounts on mõlemad ettevõtetele suunatud platvormid, mis pakuvad ärilahendusi, sealhulgas müügihaldust, laoarvestust, raamatupidamist ja muud. Nende platvormidevaheline integreerimine toimub läbi nende API-de (Application Programming Interface ehk rakendusprogrammeerimise liidese). API-d võimaldavad neil platvormidel suhelda ja vahetada andmeid automatiseeritult.

Integreerides Erply ja SmartAccountsi saab ettevõte saavutada tõhusa andmevahetuse kahe platvormi vahel. Näiteks võib müügitehingute andmeid automaatselt liigutada Erplyst SmartAccountsi, tagades sellega, et müügikanded, kliendiandmed ja muud olulised ärilised andmed oleksid mõlemas süsteemis alati ajakohased.

Selline automatiseeritud andmevahetus vähendab inimlike vigade riski, suurendab andmete täpsust ning säästab aega ja ressursse, kuna manuaalne andmete sisestamine ja korrigeerimine ei ole vajalik. Lisaks võimaldab see ettevõttel tõhusamalt jälgida oma äritegevust, teha kiiremaid ja paremaid otsuseid ning parandada üldist operatiivset efektiivsust. Erply ja SmartAccounts API-integratsioon annab ettevõttele võimaluse paremini hallata oma ärilisi protsesse ja kasvatada edukalt oma tegevust.

Saada päring Erply – SmartAccounts liidestamiseks