API liidestamine

Erply – Merit Aktiva liidestamine

Automaatne andmevahetus Erply (ERP) ning Merit Aktiva (raamatupidamise platvorm) vahel.

Image

Erply ja Merit Aktiva on mõlemad ettevõtetele suunatud platvormid, mis pakuvad ärilahendusi, sealhulgas müügihaldust, laoarvestust, raamatupidamist ja muud. Nende platvormidevaheline integreerimine toimub läbi nende API-de (Application Programming Interface ehk rakendusprogrammeerimise liidese). API-d võimaldavad neil platvormidel suhelda ja vahetada andmeid automatiseeritult.

Integreerides Erply ja Merit Aktiva saab ettevõte saavutada tõhusa andmevahetuse kahe platvormi vahel. Näiteks võib müügitehingute andmeid automaatselt liigutada Erplyst Merit Aktivasse, tagades sellega, et müügikanded, kliendiandmed ja muud olulised ärilised andmed oleksid mõlemas süsteemis alati ajakohased.

Selline automatiseeritud andmevahetus vähendab inimlike vigade riski, suurendab andmete täpsust ning säästab aega ja ressursse, kuna manuaalne andmete sisestamine ja korrigeerimine ei ole vajalik. Lisaks võimaldab see ettevõttel tõhusamalt jälgida oma äritegevust, teha kiiremaid ja paremaid otsuseid ning parandada üldist operatiivset efektiivsust. Erply ja Merit Aktiva API-integratsioon annab ettevõttele võimaluse paremini hallata oma ärilisi protsesse ja kasvatada edukalt oma tegevust.

Saada päring Erply – Merit Aktiva liidestamiseks