Developement

eCommerce websites

Creating an online store is our main area of activity, in which we value good customer relations and professional service provision. We will create an online store for you, integrate it with the necessary platforms, and also assist with marketing.

Image
eCommerce

Creating an online store on platforms:

An important point in creating an online store is the choice of platform according to the company’s needs.

Magento 2

Magento is primarily suitable for medium and large companies whose demands in e-commerce are significant and diverse.

WordPress WooCommerce

WooCommerce is well-suited for startups and medium-sized enterprises. Creating an online store with this platform is the most popular choice among startups.

Shopify

Shopify is suitable for startups and medium-sized enterprises, while Shopify Plus is suitable for large companies with more specific demands.

SVG Arrow

Choice of Platform

We help choose the most suitable online store platform according to your needs.

Integrations

Creating an online store is a process that always requires integration with some external systems. We perform integrations with various external platforms such as social media, analytics, delivery systems, payment systems, newsletters, ERP systems, accounting software, product information management software. Below are some examples:

Get in touch

Write to us if you are interested in creating an online store or if you have more questions. We will respond to you as soon as possible.

Veel lugemist…
Magento on avatud lähtekoodiga e-kaubanduse platvorm, mis on kirjutatud PHP-s. See kasutab mitut muud PHP raamistikku, nagu Laminas ja Symfony. Magento lähtekoodi levitatakse avatud tarkvaralitsentsi (OSL) v3.0 alusel. Adobe Inc ostis Magento 2018. aasta mais 1,68 miljardi dollari eest.

Tarkvara töötas algselt välja USA eraettevõte Varien Inc., mille peakontor asub Californias Culver Citys, vabatahtlike ja avatud lähtekoodiga tarkvara kaasaaitajate abiga.

Platvormile on loodud üle 100 000 veebipoe. Platvormi koodi on alla laaditud enam kui 2,5 miljonit korda ja 2019. aastal müüdi Magento-põhiste süsteemide kaudu kaupa 155 miljardi dollari väärtuses. 2021. aasta aprilli seisuga on Magentol globaalsetes e-kaubanduse platvormides 2,32% turuosa.

Varien avaldas tarkvara esimese üldise kättesaadavuse versiooni 31. märtsil 2008. Varieni endine tegevjuht Roy Rubin müüs hiljem ettevõtte osaluse eBayle, kes lõpuks omandas ettevõtte täielikult ja müüs seejärel Permirale. Hiljem müüs Permira selle Adobe’ile.

Magento kasutab MySQL või MariaDB relatsiooniandmebaasi haldussüsteemi, PHP programmeerimiskeelt ja Zend Frameworki elemente. See rakendab objektorienteeritud programmeerimise ja mudeli-vaate-kontrolleri arhitektuuri konventsioone. Magento kasutab andmete salvestamiseks ka olemi-atribuudi-väärtuse mudelit ja alates versioonist 2.4 nõuab see kataloogiotsingu jaoks Elasticsearchi. Lisaks tutvustas Magento 2 oma esiotsa koodis mudelit Model-View-ViewModel, kasutades JavaScripti teeki Knockout.js.
WooCommerce on WordPressi avatud lähtekoodiga e-kaubanduse pistikprogramm. See on mõeldud väikestele kuni suurtele veebikaupmeestele, kes kasutavad WordPressi. 27. septembril 2011 käivitatud pistikprogramm sai kiiresti populaarseks selle paigaldamise ja kohandamise lihtsuse ning põhitoote kui vabavara turupositsiooni tõttu (kuigi paljud selle valikulised laiendused on tasulised ja patenteeritud).

WooCommerce töötas esmakordselt välja WordPressi teema arendaja WooThemes, kes palkas Jigowatti arendajad Mike Jolley ja James Kosteri, et nad töötaksid Jigoshopi hargiga, millest sai WooCommerce. 2020. aasta jaanuaris kasutab WooCommerce’i hinnanguliselt umbes 3,9 miljonit veebisaiti.

WooCommerce on pälvinud märkimisväärse populaarsuse, kuna baastoode on lisaks paljudele laiendustele ja pistikprogrammidele tasuta ja avatud lähtekoodiga. WooCommerce’il on sadu laiendusi ja üle 1000 pistikprogrammi. Lisaks on tuhandeid tasulisi lisandmooduleid fikseeritud hindadega. Paljud Premium Teemad pakuvad nüüd WooCommerce’i ja ka pistikprogrammide võimalusi, mis muudavad teemaraamistiku ühilduvaks.