E-poe tegemine platvormil

WordPress WooCommerce

WordPress WooCommerce e-pood on populaarseim valik e-poe platvormide hulgas selle kasutajasõbralikkuse ja võimekuse tõttu.

Image

Tehtud e-poed WordPress WooCommerce platvormile

Uneleja
Ly Yoga
GartenHaus
ANew Lifestyle
Riinu
Elated Monday
Liisa Soolepp
Nofi KIDS
FCD

FCD

Küsige pakkumist

Täiendav lugemine

WordPress on tasuta ja avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem (CMS), mis on kirjutatud PHP-s ja ühendatud MySQL või MariaDB andmebaasiga. Funktsioonide hulka kuuluvad pistikprogrammi (plugin) arhitektuur ja mallisüsteem, mida WordPressis nimetatakse teemadeks (theme). WordPress loodi algselt ajaveebi (blogi) avaldamise süsteemina, kuid on arenenud toetama teisi veebisisutüüpe, sealhulgas traditsioonilisemaid meililoendeid ja foorumeid, meediagaleriisid, liikmesaite, õppehaldussüsteeme (LMS) ja e-poode. Ühte populaarseimat kasutusel olevat sisuhaldussüsteemi lahendust, WordPressi, kasutab 2021. aasta oktoobri seisuga 42,8% 10 miljonist populaarseimast veebisaidist.

WooCommerce on avatud lähtekoodiga WordPressi pistikprogramm. See on mõeldud väikestele kuni suurtele veebikaupmeestele, kes kasutavad WordPressi ja soovivad luua e-poode. 27. septembril 2011 käivitatud pistikprogramm sai kiiresti populaarseks selle paigaldamise ja kohandamise lihtsuse ning põhitoote kui vabavara turupositsiooni tõttu (kuigi paljud selle valikulised laiendused on tasulised ja patenteeritud).

WooCommerce’i töötas esmakordselt välja WordPressi teema arendaja WooThemes, kes palkas Jigowatti arendajad Mike Jolley ja James Kosteri, et nad arendaksid Jigoshopi, millest sai WooCommerce.

2020. aasta jaanuari seisuga kasutas WooCommerce’i hinnanguliselt umbes 3,9 miljonit veebisaiti. WooCommerce on ka Eesti e-kaubanduses populaarseim valik.

E-poe tegemine võtab üldjuhul aega ligikaudu 3 kuni 8 nädalat olenevalt selle funktsionaalsusest ning keerukusest. Suuremate projektide puhul võib ajaraamistik olla pikem.

Oleme valmis pakkuma tehnilist tuge kui ka täies mahus haldust, kui teil endil selleks puudub aeg või soov.