Magento – sissejuhatus

Magento on e-kaubanduse platvorm, mis võimaldab kaupmeestel luua ja hallata oma veebipoode. See on populaarne valik keskmise suurusega ja suure ettevõtete jaoks, kuna see pakub laia valikut funktsioone ja valikuid. Magento on saadaval kahes väljaandes – Community Edition (tasuta alla laadida ja kasutada) ja Enterprise Edition (tasuline). Selles blogipostituses vaatleme Magento ja selle funktsioone lähemalt.

Magento pakub laia valikut funktsioone, mida saab jagada kolme kategooriasse – põhifunktsioonid, kaupmehele suunatud funktsioonid ja arendajatele suunatud funktsioonid.

Põhifunktsioonide hulka kuuluvad näiteks kataloogihaldus, tellimused ja kliendid, maksed ja kassad, kohaletoimetamine ja saidihaldus. Need on põhifunktsioonid, mis on vajalikud veebipoe käitamiseks.

Kaupmehele suunatud funktsioonid muudavad kaupmeeste poe haldamise lihtsaks. See hõlmab selliseid asju nagu tootesoovitused, klientide segmenteerimine, automatiseeritud meiliturundus, kupongid ja sooduskoodid jne.

Arendajale suunatud funktsioonid muudavad arendajatel Magento platvormi kohandamise lihtsaks. See hõlmab selliseid asju nagu API, mitme keele tugi, mobiili API-d jne.

Magento on populaarne e-kaubanduse platvorm, mis võimaldab kaupmeestel luua ja hallata oma veebipoode. See pakub laia valikut funktsioone, mis muudavad selle keskmise suurusega ja suurte ettevõtete jaoks heaks valikuks. Magento on saadaval kahes väljaandes – Community Edition (tasuta alla laadida ja kasutada) ja Enterprise Edition (tasuline).